Drodzy klienci,

w dniach od 1 do 31 lipca nie będziemy wysyłać przesyłek z powodu wakacyjnej przerwy w pracy sklepu. Jak wszyscy – potrzebujemy odpoczynku. Planujemy go na cały lipiec. Nie będziemy wysyłać przesyłek, odpowiadać na zapytania, odbierać połączeń telefonicznych, nie będziemy w stanie Wam pomóc w zaopatrzeniu się w potrzebne Wam rzeczy. Mamy nadzieję, że nie spowoduje to u Was wielkiego rozczarowania ani tym bardziej nie przeszkodzi Wam w prowadzeniu Waszych firm. Wszelkie zamówienia złożone w czasie naszego urlopu będą realizowane sukcesywnie i po kolei od sierpnia. Liczymy na Waszą wyrozumiałość – i życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, także tym, którzy będą je spędzać w innych miesiącach roku. Mamy nadzieję, że wrócicie do nas w sierpniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół sklepu U Czeremchy


 

hydrofolia - folia rozpuszczalna

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 3 dni od wpływu płatności
Cena: 6,00 zł 6.00
ilość metr bieżący
dodaj do przechowalni

Opis

Hydrofolia - rozpuszczalna w letniej wodzie folia przeznaczona do przeszywania.

Jej głównym przeznaczeniem jest stabilizacja materiałów w trakcie haftu maszynowego. Można ją założyć do tamborka pod spód haftowanego materiału - by ułatwić pracę z materiałami elastycznymi i wiotkimi, lub na wierzch - w przypadku materiałów z włosem lub pętelkami /frotte, minky, plusze, welury itp/ - by umożliwić wykonanie haftu o czystej linii i gładkiej, wypełnionej płaszczyźnie, eliminując przemieszczanie się włosa. Po zakończeniu pracy i odcięciu nadmiaru folii resztę usuwa się zmywając ją letnią wodą, bez pozostawiania śladów i bez pogrubiania powierzchni.

Można ją wykorzystać do szycia - np. podkładając paski hydrofolii pod materiał w celu stabilizacji dzianin /zapobieganiu rozciągania się dzianiny przy szyciu w poprzek szerokości - podłożenia dołów, rękawów itp. czy obszywaniu dziurek/czy szyjąc z hydrofolią ułożoną na wierzchu - szyjąc dekoracyjnymi ściegami czy obszywając dziurki na materiałach z włosem lub pętelkami.

Zaleca się wykonanie próby na ścinku materiału.

Szerokość - 100 cm. Gramatura - 30g/m2. Surowiec - alkohol poliwinylowy.

Cena dotyczy 1 metra bieżącego.

Minimalny zakup - 0,5 mb, następnie z dokładnością do 10 cm /np. 0,8 mb; 1,5 mb; 3 mb itp./.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl