Drodzy klienci,

w dniach od 1 do 31 lipca nie będziemy wysyłać przesyłek z powodu wakacyjnej przerwy w pracy sklepu. Jak wszyscy – potrzebujemy odpoczynku. Planujemy go na cały lipiec. Nie będziemy wysyłać przesyłek, odpowiadać na zapytania, odbierać połączeń telefonicznych, nie będziemy w stanie Wam pomóc w zaopatrzeniu się w potrzebne Wam rzeczy. Mamy nadzieję, że nie spowoduje to u Was wielkiego rozczarowania ani tym bardziej nie przeszkodzi Wam w prowadzeniu Waszych firm. Wszelkie zamówienia złożone w czasie naszego urlopu będą realizowane sukcesywnie i po kolei od sierpnia. Liczymy na Waszą wyrozumiałość – i życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, także tym, którzy będą je spędzać w innych miesiącach roku. Mamy nadzieję, że wrócicie do nas w sierpniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół sklepu U Czeremchy


 

Papier Fuse-N-Tear biały /freezer paper/ VILENE

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 3 dni od wpływu płatności
Cena: 14,10 zł 14.10
ilość metr bieżący
dodaj do przechowalni

Opis

Papier do naprasowania, który można kilkakrotnie odklejać i przyklejać. Wspaniała pomoc przy wycinaniu i szyciu niewielkich elementów o nieregularnych kształtach z wiotkich, trudnych w obróbce materiałów, w sytuacjach, kiedy liczy się precyzja wykonania /kołnierzyki bebe, aplikacje itp/. Przyprasowujemy żelazkiem ustawionym na jedwab, dociskając je przez 5 sekund. Bez problemu można go oderwać po przeszyciu, nie uszkadzając wykonanego szwu.

Naprasowany na lewą stronę materiału idealnie go stabilizuje - będąc szczególnie pomocny podczas haftu maszynowego na tamborku oraz z wolnej ręki - ta cecha wybitnie ułatwia i poprawia precyzję pracy z materiałami elastycznymi oraz dzianinami.

Pomocny w stabilizowaniu dzianin i elastycznych tkanin podczas obszywania dziurek, szyciu w poprzek dzianiny /podłożenia/ itp - eliminując rozciąganie dzianiny podczas pracy i powstawanie efektu falowania dzianiny.

Można go również wykorzystać do drukowania własnych paneli na niegrubym materiale. Wycinamy z materiału arkusz /np. formatu A-4/, naprasowujemy Fuse-N-Tear, docinamy do formatu i drukujemy w drukarce atramentowej, najlepiej zaopatrzonej w tusz wodoodporny. Po wydrukowaniu odrywamy papier. Tak zadrukowany materiał można wykorzystać według potrzeb - do uszycia patchworków, mat pod talerze, toreb itp. Motyw, kolorystyka, projekt - zależą wyłącznie od Ciebie!

Cena za 1 metr bieżący, szerokość 90 cm.

Minimalny zakup - 0,3 mb, następnie co 10 cm /np. 0,8 mb, 1,5 mb itp./.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl